Kursy indywidualne i dla firm

Centrum Języków Obcych „YOUNG” oferuje elastyczne kursy języka angielskiego i niemieckiego Zapraszamy dzieci, młodzież i dorosłych na kursy języków obcych, które pomogą w łatwy i przyjemny sposób rozwinąć wszystkie cztery sprawności językowe, tj. mówienie, słuchanie, czytanie, pisanie. Szczególny nacisk kładziemy jednak na mówienie, dlatego też nasi lektorzy będą już od pierwszych zajęć maksymalnie angażować Was do wypowiadania się w języku obcym i do używania poznawanych słów, zwrotów i struktur w praktyce. Kursy są prowadzone na wszystkich poziomach nauczania.
Dodatkowo oferujemy tłumaczenia ustne i pisemne w zakresie języka angielskiego i niemieckiego.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą szczegółową ofertą oraz z opiniami na nasz temat.
Z nami zawsze się dogadasz!

Gadaj w domu

Kursy dla osób indywidualnych z dojazdem

Oferujemy elastyczne kursy języka angielskiego i niemieckiego z dojazdem. Miejsce, czas, metody oraz materiały dopasowane są indywidualnie do każdej grupy. Prowadzimy zajęcia we wszystkich grupach wiekowych oraz na wszystkich poziomach zaawansowania.

Gadaj w Tarnowskich Górach

Kursy w siedzibie CJO YOUNG w Tarnowskich Górach

Kursy indywidualne oraz dla pięciu osób mogą odbywać się również w siedzibie szkoły w Tarnowskich Górach przy ulicy Opatowickiej 61.
Zapisy na kursy trwają cały rok!

Gadaj przez Skype

Kursy językowe przez Skype

Zapraszamy na kursy z języka angielskiego i niemieckiego na wszystkich poziomach zaawansowania i we wszystkich grupach wiekowych przez Skype.

Gadaj gdzie chcesz

Wynajem lektora

Jeżeli brakuje Ci czasu na regularną naukę możesz „wynająć” lektora, z którym będziesz mógł porozmawiać po niemiecku podczas wykonywania codziennych czynności takich jak np. : robienie zakupów, sprzątanie, trening, czy spacer .