Gadaj w pracy

Oferta dla firm

Zapraszamy do współpracy wszystkie firmy planujące podniesienie kwalifikacji językowych swoich pracowników.
Przygotowaliśmy  dla Państwa bardzo atrakcyjną i elastyczną ofertę kursów z języka angielskiego, niemieckiego, które mogą odbywać się u Państwa w firmie lub przez Skype.

Kursy języka ogólnego

Kurs ma na celu pomoc w porozumiewaniu się w języku obcym w sytuacjach życia codziennego oraz zawodowego, takich jak: nawiązywanie kontaktów, umawianie się na spotkania, wizyta u  lekarza, czy robienie zakupów. Na kursie rozwijane są wszystkie cztery sprawności językowe, tj. mówienie, słuchanie, czytanie, pisanie. Szczególny nacisk kładziemy jednak na mówienie. Kursy są prowadzone na wszystkich trzech poziomach nauczania, tj. początkujący, średnio-zaawansowany i zaawansowany.

Kursy języka biznesu

Kurs ma na celu pomoc w porozumiewaniu się w języku obcym w sytuacjach życia codziennego, jak również życia zawodowego, takich jak: prowadzenie korespondencji służbowej, porównywanie ofert, czy rozumienie tekstów fachowych. Tematyka kursu rozszerzona jest o słownictwo związane z biznesem oraz o słownictwo typowe dla Państwa branży. Na kursie rozwijane są wszystkie cztery sprawności językowe, tj. mówienie, słuchanie, czytanie, pisanie. Szczególny nacisk kładziemy jednak na mówienie. Kursy są prowadzone na wszystkich trzech poziomach nauczania, tj. początkujący, średnio-zaawansowany i zaawansowany.

Kursy zawodowe z językiem specjalistycznym

Kurs ma na celu językowe przygotowanie pracownika wykwalifikowanego do pracy za granicą, i jest całkowicie dopasowany do oczekiwać Klienta. Program kursu zawiera liczne ćwiczenia leksykalne, obejmujące wyłącznie słownictwo potrzebne do komunikacji w danym zawodzie, oraz ćwiczenia w mówieniu.

Z nami zawsze się dogadasz!

Dodatkowo oferujemy Państwu pomoc tłumaczeniową obejmującą również szybki kontakt z zagranicznymi kontrahentami (tłumaczenie E-Maili, SMS-ów, rozmów telefonicznych, wideokonferencji, tłumaczenia podczas spotkań w kraju i za granicą.)

Zapraszamy do współpracy!